LINO VIŠEBOJAC
Autor: Nataša Miškov, 6. 4. 2017.

Dan zdravlja,  u petak 7. 4. naša škola je proslavila na doista zdrav i veseo načina. Ekipe svih razreda  škole natjecale su se u raznim disciplinama Lne višebojca. Najveći broj bodov dobili su Marta Živković i Niko Rak kojima čestitamo, ali čestitamo i svim ostalim natjecateljima jer su dali sve od sebe u nogometu, košarci, rukometu, štafeti, povlačenju konopa  i ostalim disciplinama. Ni navijači nisu sjedili besposleno, već su iz punih grla bodrili svoje favorite tako da je dvoranom odjekivalo navijanje, smijeh i glazba. Atmosfera je bila odlična , vesela i sportska . Organizatori su uigrani, sve  je teklo bez zastoja , za svaku pohvalu i divljenje. Hvala Linu višebojcu i njegovim sponzorima na sjajnoj organizaciji i lijepim nagradama za natjecatelje. Slike i filmove ćemo  objaviti  kada nam ih snimatelji donesu. Ove prve možete pogledati na slikovnoj poveznici.

Sve naše priredbe snima Lucija Radetić kojoj je fotografija hobi pa smo njene fotografije posebno izdvojili :